Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kibice Arki Gdynia mają dość klubowych działaczy. Wystawili taczki z ich wizerunkami

Kibice Arkii Gdynia mają dość sytuacji, jaka panuje w ich klubie. Przed stadionem w Gdyni wystawili taczki, na których umieścili wizerunki czterech działaczy Arki.

Sytuacja w Arce Gdynia jest coraz poważniejsza. W poprzednim tygodniu miasto wstrzymało finansowanie klubu. Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek uzasadniał, że od czterech miesięcy nie zauważył "jakiegokolwiek planu, mającego na celu ustabilizowanie sytuacji". Szczurek zapewniał, że to tylko tymczasowe rozwiązanie, by wymóc na działaczach Arki zmiany. Tylko w zeszłym roku Arka otrzymała od miasta ponad sześć mln złotych.

Dlaczego w Polsce tak trudno zbudować mocny klub?

Zobacz wideo

Kibice Arki mają dość

Kłopotami finansowymi gdyńskiego klubu zaniepokojeni są jego kibice. Zorganizowali akcję przed stadionem, przed którym wystawili taczki ze zdjęciami: właściciela Arki Dominika Midaka, jego ojca Włodzimierza Midaka, dyrektora sportowego Antoniego Łukasiewicza i dyrektora wykonawczego Rafała Żurowskiego.

Tydzień temu nowym prezesem Arki został Radomir Sobczak. Wcześniej przez miesiąc klub pozostawał bez prezesa. W tym czasie zarządzał nim prokurent Dariusz Schwarz. Zastąpił on poprzedniego prezesa Grzegorza Stańczuka, który zrezygnował 16 grudnia.

Więcej o:
Komentarze (4)
Kibice Arki Gdynia mają dość klubowych działaczy. Wystawili taczki z ich wizerunkami
Zaloguj się
 • fcknzs

  Oceniono 3 razy 1

  tak jest, brawo kibice arki, zastraszanie to jak wiadomo najlepszy sposób na wprowadzenie pozytywnej zmiany, przykład idzie z góry...

 • lol76

  Oceniono 2 razy 0

  Kupujemy bilety na mecze i koszulki to decydujemy!!! A co!!!???

 • spectator_zm

  Oceniono 3 razy -1

  Identyczne taczki z podobnymi wizerunkami widziałem we wrześniu przed sejmem. Były na nich wizerunki dwudziestu najbardziej prominentnych pisowców. Do dziś żaden z nich na takiej taczce nie wyjechał. Tak samo będzie z działaczami Arki. To tylko zwykły hepening...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX