Dyrektor Portland Timbers wyjaśnił, dlaczego Jarosław Niezgoda nie podpisał jeszcze kontraktu w USA

Jarosław Niezgoda od ponad dwóch tygodni jest w USA, ale wciąż nie podpisał kontraktu z Portland Timbers. - Nadal finalizujemy jego transfer, kompletujemy badania lekarskie, negocjacje są w toku - wyjaśnił Gavin Wilkinson, dyrektor generalny klubu z Portland.

Legia Warszawa nie otrzymała jeszcze żadnych pieniędzy za Jarosława Niezgodę - informuje portal legionisci.com. 24-letni napastnik od ponad dwóch tygodni jest w Stanach Zjednoczonych, ale wciąż nie podpisał kontraktu z Portland Timbers.

Niezgoda mógł iść do Rosji, ale wybrał MLS [WIDEO]

Zobacz wideo

- Nadal finalizujemy transfer Jarosława Niezgody do Timbers, kompletujemy badania lekarskie, negocjacje są w toku. Mamy nadzieję, że niebawem do nas dołączy, ale nie będziemy mieli oficjalnej decyzji przed przyszłą środą - powiedział Gavin Wilkinson, dyrektor generalny klubu z Portland, podczas konferencji prasowej. Giovanni Savarese, trener Portland, dodał tylko, że "Jesteśmy bardzo blisko pozyskania Jarosława Niezgody".

Przypomnijmy, że Legia Warszawa zgodziła się sprzedać Niezgodę za 3,8 miliona dolarów netto plus bonusy. Polak ma podpisać czteroletni kontrakt. Nowy sezon MLS rusza 29.02.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: