Lech Poznań złożył ofertę za gwiazdę ekstraklasy! To byłby transferowy hit

Lech Poznań złożył ofertę za Daniego Ramireza i chce wykupić Hiszpana z ŁKS-u Łódź! - W grę wchodzą spore pieniądze - informuje Piotr Koźmiński, dziennikarz "Super Expressu".

Dani Ramirez to jeden z najlepszych pomocników w ekstraklasie i gwiazda ŁKS-u Łódź. 28-letni Hiszpan strzelił w tym sezonie 6 goli i miał 4 asysty. A to nie liczby są jego największym atutem. Ramirez jest świetnie wyszkolony technicznie, potrafi jednym podanie napędzić akcję swojego zespołu i kompletnie zaskoczyć defensywę rywali. - Ma wszystko, żeby zostać gwiazdą ekstraklasy - mówił Kazimierz Moskal po awansie ŁKS-u do ekstraklasy. I miał rację.

Zobacz wideo

Teraz Hiszpan może zmienić klub. Piotr Koźmiński, dziennikarz "Super Expressu", poinformował, że Lech Poznań złożył oficjalną ofertę za 28-letniego pomocnika i chce go wykupić z ŁKS-u jeszcze w zimowym oknie transferowym.

Lech Poznań oferuje spore pieniądze

- Działacze Lecha przesłali już propozycję zarówno klubowi, jak i samemu piłkarzowi. Nie znamy dokładnej kwoty, ale - jak słyszymy - w grę wchodzą spore pieniądze - czytamy w "Super Expressie".

Dani Ramirez trafił do Polski w sierpniu 2017 roku. Najpierw grał w Stomilu Olsztyn, później trafił do ŁKS-u Łódź. W przeszłości był piłkarzem Realu Madryt i Valencii, a jego historię możecie przeczytać w tym tekście.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: