Krzysztof Piątek znów strzela dla Milanu! Perfekcyjne wykończenie [WIDEO]

Krzysztof Piątek strzelił gola w meczu 1/8 finału Pucharu Włoch ze SPAL. Polak rozpoczął mecz w wyjściowym składzie AC Milan, a do siatki trafił już w 21. minucie. W 44. asystował przy golu Samuela Castillejo. Milan wygrał 3:0 i awansował do ćwierćfinału.

Krzysztof Piątek świetnie kontrolował linię spalonego, w idealnym momencie ruszył do podania Ismaela Bennacera, wyszedł sam na sam z Etritem Berishą i pewnym strzałem pokonał bramkarza SPAL. Sędziowie analizowali jeszcze, czy Polak nie był na spalonym, ale uznali gola. Możecie go zobaczyć tutaj:

W 44. minucie Polak do gola dołożył asystę przy trafieniu Samuela Castillejo. Hiszpan przyjął podanie od Piątka przed polem karnym i pięknym technicznym strzałem nie dał szans Berishy na skuteczną interwencję. Trzeciego gola dla Milanu strzelił Theo Hernandez. AC Milan wygrał ze SPAL 3:0 i pewnie awansował do ćwierćfinału Pucharu Włoch. W meczu na San Siro zagrał jeszcze jeden Polak. W 65. minucie na murawę wszedł Bartosz Salamon (SPAL), dostał żółtą kartkę. Arkadiusz Reca i Thiago Cionek przesiedzieli cały mecz na ławce rezerwowych.

Trwają rozmowy ws. przyszłości Piątka

Dla Krzysztofa Piątka był to piąty gol w tym sezonie, ale dopiero drugi z akcji. Trzy gole reprezentant Polski strzelił z rzutów karnych. Przypomnijmy, że cały czas trwają rozmowy w sprawie przyszłości Piątka. Polak może odejść z Milanu, interesują się nim kluby Premier League, ale niewykluczone, że zostanie w Mediolanie.