Artur Sobiech blisko nowego klubu. Tomasz Hajto pilotuje ten transfer

Artur Sobiech już wkrótce powinien zmienić klub. Piłkarz przebywa właśnie w tureckim Belek, gdzie razem ze swoim przedstawicielem Tomaszem Hajtą negocjuje kontrakt z klub występującym na drugim poziomie rozgrywkowym w Turcji.

Czas Sławomira Peszki, Artura Sobiecha i Rafała Wolskiego w Lechii Gdańsk dobiegł końca. W ostatni wtorek piłkarze i ich menedżerowie dowiedzieli się, że muszą szukać nowych klubów. I wydaje się, że jako pierwszy nowy klub znajdzie 30-letni napastnik. 

Zobacz wideo

Artur Sobiech odejdzie do Turcji?

Artur Sobiech jest blisko podpisania umowy z nowym klubem. W poniedziałek Tomasz Hajto (menadżer piłkarza) opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z tureckiego Belek, w którym prawdopodobnie negocjuje kontrakt dla napastnika

Informacje te potwierdzają tureckie media, które donoszą, że Polak zagrał w tureckiej drugiej lidze. Nowym miejscem pracy Sobiecha ma być Fatih Karagümrük SK - beniaminku 1. Lig (drugi poziom rozgrywkowy). Klub obecnie zajmuje 11 miejsce w tabeli. W rundzie jesiennej Sobiech razem z Flavio Paixao był najlepszym strzelcem Lechii w ekstraklasie. Piłkarz w 18 meczach zdobył sześć bramek. 

Więcej o: