Drugi transfer Legii! Piłkarz może przenieść się do Warszawy już zimą

Jak informuje portal legia.net, Piotr Pyrdoł podpisał już kontrakt z Legią Warszawa. To drugi transfer stołecznego klubu przeprowadzony tej zimy.

Piotr Pyrdoł został nowym zawodnikiem Legii Warszawa. Jego kontrakt ma obowiązywać od lata, ale możliwe, że 20-letni skrzydłowy przeniesie się do stolicy już zimą. Pyrdoł na początku roku odwiedził Warszawę w celu przejścia testów medycznych. Legia podpisała z nim umowę, wykorzystując fakt, że dotychczasowy kontrakt piłkarza z Łódzkim Klubem Sportowym był ważny do 30 czerwca.

O tego piłkarza Legii "pół Europy będzie się zabijać":

Zobacz wideo

- 5 stycznia Legia poprosiła o spotkanie w sprawie transferu. Dzień później Pyrdoł podpisał kontrakt z warszawskim klubem obowiązujący od 1 lipca - powiedział prezes ŁKS-u Tomasz Salski, cytowany przez legia.net. 

Drugi transfer Legii Warszawa

Zawodnik w czwartek nie trenował z łódzką drużyną. Prezes Salski ujawnił, że skrzydłowy może przenieść się do Legii już zimą. Niewykluczone, że zdąży zanim legioniści 11 stycznia wylecą na zgrupowanie do Turcji. 

Pyrdoł w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach zaliczył 12 spotkań, w których miał dwa gole i dwie asysty. To drugi transfer "Wojskowych" tej zimy. W piątek Legia oficjalnie poinformowała o pozyskaniu Mateusza Cholewiaka ze Śląska Wrocław.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.