Kolejny klub walczy o Jarosława Niezgodę! Główny cel 6-krotnego mistrza Francji

Portland Timbers złożyło już ofertę za Jarosława Niezgodę. Do porozumienia z Legią brakuje kilkuset tysięcy euro, ale do walki o polskiego napastnika niespodziewanie włączyło się Girondins Bordeaux.

Wszystko wskazuje na to, że Jarosław Niezgoda opuści Legię Warszawa w zimowym oknie transferowym. 24-letni napastnik jest zdecydowany na transfer, o czym otwarcie mówi w tym wywiadzie:

Zobacz wideo

Najlepszym strzelcem Legii w tym sezonie mocno interesuje się Portland Timbers. Na ten moment Niezgodzie najbliżej do MLS, ale portal le10sport.com informuje, że o Polaka walczy też Girondins Bordeaux, 6-krotny mistrz Francji.

Piotr Koźmiński, dziennikarz "Super Expressu" dodaje, że klub z Portland oferuje za Niezgodę 4 mln euro, do porozumienia z Legią brakuje kilkuset tysięcy. Bordeaux musiałoby więc przebić ofertę Amerykanów i zapłacić za polskiego napastnika minimum 5 mln euro. A jest w stanie, bo według informacji le10sport.com Polak jest na szczycie listy życzeń 13. zespołu Ligue 1.

Jarosław Niezgoda zagrał w tym sezonie w 18 meczach ekstraklasy. Strzelił 14 goli i miał dwie asysty. Jego kontrakt z Legią obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.