Świetne warunki dla Igora Angulo! Ale król strzelców ekstraklasy ma też inne oferty

Górnik Zabrze zaoferował Igorowi Angulo nowy kontrakt. Na rok, ale z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy - dowiedział się Sport.pl. Rozmowy trwają, a sprawa odejścia króla strzelców ekstraklasy nie jest jeszcze przesądzona.

Górnik Zabrze walczy o Igora Angulo! Klub chce za wszelką cenę zatrzymać króla strzelców ekstraklasy i zaoferował mu nowy kontrakt. Na rok, ale z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy - dowiedział się Sport.pl. - Zaoferowaliśmy mu naprawdę świetne warunki - mówią w klubie. Problem w tym, że Hiszpan żąda od razu dwuletniej umowy, i dlatego odrzucił pierwszą ofertę.

Zobacz wideo

- Propozycja była daleka od warunków, o których rozmawialiśmy z działaczami podczas spotkania w listopadzie. Mam nadzieję, że będą kolejne rozmowy - odpowiada piłkarz na łamach "Przeglądu Sportowego". I dodaje, że ma kilka poważnych ofert, m.in. z klubu Adana Demirspor, z drugiej ligi tureckiej.

Górnik Zabrze będzie rozmawiał z Igorem Angulo

Kontrakt Igora Angulo z Górnikiem Zabrze wygasa 30 czerwca 2020, a to oznacza, że 35-letni Hiszpan już teraz może prowadzić rozmowy z innymi zespołami i podpisać obowiązujący od lipca kontrakt. Ale z naszych informacji wynika, że odejście Angulo wciąż nie jest pewne, a kolejne rozmowy klubu z piłkarzem odbędą się jeszcze przed wylotem na zimowe zgrupowanie na Cypr.

Igor Angulo gra w Górniku Zabrze od 2016 roku. W barwach zabrzańskiego klubu rozegrał 138 meczów, strzelił 81 goli i miał 17 asyst.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: