Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Król strzelców ekstraklasy może trafić do... drugiej ligi. Dwa kluby zainteresowane

Igor Angulo w dalszym ciągu nie przedłużył umowy z Górnikiem Zabrze i może związać się z nowym klubem. Król strzelców PKO Ekstraklasy z poprzedniego sezonu wzbudza zainteresowanie dwóch tureckich drugoligowców - informuje katowicki "Sport".

Igor Angulo wciąż nie przedłużył kontraktu z Górnikiem Zabrze i może podpisać kontrakt z nowym klubem już w styczniu, a w czerwcu odejść za darmo z drużyny zajmującej aktualnie 12. miejsce w ligowej tabeli. Król strzelców ekstraklasy z poprzedniego sezonu znajduje się w kręgu zainteresowań dwóch drugoligowych klubów z Turcji.

Wielki transfer Niezgody?! Jasna deklaracja piłkarza Legii Warszawa

Zobacz wideo

Obecny kontrakt Hiszpana wygasa wraz z końcem sezonu. Rozmowy między niespełna 36-letnim napastnikiem a zespołem z Górnego Śląska utkwiły w martwym punkcie. Zawodnik wciąż nie przedłużył kontraktu i już w styczniu może podpisać umowę z inną drużyną.

Igor Angulo nie może dogadać się z Zabrzanami

Kością niezgody pomiędzy Angulo a Górnikiem jest długość kontraktu. Król strzelców z ubiegłego sezonu PKO Ekstraklasy chciałby przedłużyć z Zabrzanami kontrakt o dwa lata, natomiast klub proponuje mu umowę o rok krótszą. 

Katowicki "Sport" informuje, że Hiszpan może zmienić pracodawcę. Zdaniem katowickiego dziennika chrapkę na niego mają dwaj tureccy drugoligowcy - Bursaspor oraz Adana Demirspor. Oba zespoły mają spore szanse na awans do tureckiej ekstraklasy, a w tym drugim występuje obecnie Jakub Kosecki

Igor Angulo w bieżącym sezonie ligowym w 20 meczach zdobył dla Górnika dziewięć goli i miał dwie asysty.

Więcej o: