Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia blisko pierwszego transferu w nowym roku. Ma go ogłosić na początku stycznia

Jak informuje "Przegląd Sportowy" Legia Warszawa jest blisko pozyskania skrzydłowego ŁKS-u Łódź Piotra Pyrdoła. Umowa wiążąca 20-latka z łódzkim klubem wygasa 30 czerwca, a wicemistrzowie Polski będą musieli zapłacić jedynie ekwiwalent za wyszkolenie piłkarza.

Piotr Pyrdoł może wkrótce trafić na Łazienkowską - informuje "Przegląd Sportowy". Kontrakt wiążący 20-latka z ŁKS-em wygasa 30 czerwca, jednak rozmowy między stronami są zaawansowane, a Legia może już na początku stycznia ogłosić pierwszy transfer w nowym roku. Pyrdoł ma wypełnić aktualną umowę i przenieść się do Warszawy wraz z początkiem z lipca. 

Rewelacyjny 18-latek zachwyca w Legii! "Pół Europy będzie się o niego zabijać"

Zobacz wideo

Piotr Pyrdoł pierwszym transferem Legii w nowym roku? Wicemistrzowie Polski mają zapłacić jedynie za wyszkolenie piłkarza

Choć wicemistrzowie Polski pozyskają Pyrdoła jako wolnego zawodnika, będą musieli wypłacić ŁKS-owi ekwiwalent za wyszkolenie. Według informacji "Przeglądu Sportowego" będzie to około 70 tysięcy złotych. Zakontraktowanie utalentowanego skrzydłowego można potraktować jako zabezpieczenie obsady młodzieżowca, bowiem w kolejnych miesiącach z warszawskiego klubu mogą odejść Radosław Majecki i Michał Karbownik. 

 

Pyrdoł rozegrał w obecnym sezonie 10 ligowych spotkań, w których strzelił gola i zanotował 2 asysty. W Pucharze Polski 20-latek wybiegał na boisko dwukrotnie i zdołał trafić do siatki w meczu z Zagłębiem Sosnowiec. 

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE