Były gwiazdor ekstraklasy zaprezentowany w nowym klubie. Błysnął znajomością języka

Adam Buksa został nowym zawodnikiem amerykańskiego zespołu New England Revolution. Były piłkarz Pogoni Szczecin jest już po pierwszym wywiadzie z klubową telewizją. Wypadł w nim bardzo dobrze.

23-letni Adam Buksa został nowym piłkarzem New England Revolution. Pogoń Szczecin zarobiła na napastniku około czterech milionów euro. W piątek Buksa pojawił się w nowym klubie, który od lutego weźmie udział w kolejnym sezonie amerykańskiej ligi MLS

Właściciel Pogoni Szczecin zdradził, ile zainwestował już w szczeciński klub: 

Zobacz wideo

Zawodnik ma już za sobą pierwszą rozmowę z klubową telewizją. Buksa zaimponował w niej znajomością języka angielskiego. - Zanim dotarłem do Foxborough, obejrzałem cały obiekt na stronie internetowej. Byłem w szoku. Wszystko pięknie wyglądało, ale jak tu przyjechałem, zrobiło to na mnie większe wrażenie niż oczekiwałem. Jestem bardzo podekscytowany - przyznał 23-latek.

Zobacz rozmowę Buksy z klubową telewizją:

Adam Buksa był piłkarzem Pogoni od lata 2018 roku. W tym czasie w 55 meczach strzelił dla "Portowców" 22 gole. - Adam to utalentowany napastnik, który wzmocni naszą ofensywę i całą drużynę. Jesteśmy zadowoleni, że będziemy mogli powitać go w zespole i pracować z nim - powiedział Bruce Arena, dyrektor sportowy i trener New England Revolution.

Więcej o: