Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jakub Rzeźniczak: Kazachowie dają sześć razy więcej niż Polacy. Kosmiczny kontrakt [SEKCJA PIŁKARSKA #33]

Jakub Rzeźniczak zdradził w Sekcji Piłkarskiej, jak wyglądają zarobki piłkarzy w Azerbejdżanie i Kazachstanie. Azerowie potrafią płacić trzy razy więcej niż Polacy, a Kazachowie dają kontrakty... nawet dwa razy wyższe niż w Azerbejdżanie! Takie kwoty są nieosiągalne dla polskich klubów. Zobacz fragment programu w poniższym materiale wideo.
Zobacz wideo

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
Komentarze (17)
Jakub Rzeźniczak: Kazachowie dają sześć razy więcej niż Polacy. Kosmiczny kontrakt [SEKCJA PIŁKARSKA #33]
Zaloguj się
 • kleckiman200

  Oceniono 7 razy 7

  Na wiosnę jadę do pracy do Azejberdżanu bo w polsce płacą grosze.

 • mike-great

  Oceniono 2 razy 2

  Był taki dobry piłkarz Górnika Zabrze co nazywał się Kurzawa. Pojechał do Francji - bo lepiej płacą - i słuch o nim zaginął...

 • wozdo

  Oceniono 4 razy 2

  hahah i twierdzicie że na zdjeciu jest Rzeźniczak??? To raczej Nagy

 • avtandil

  0

  Czołowe kluby Kazachstanu i Azerbejdżanu prezentują wyższy poziom od czołowych klubów polskich. Reszta klubów, owszem, zapewne jest słabsza od naszych, ale z czołówką już od ładnych paru lat nie mamy szans. Z Mołdawią zresztą też.

 • kaktus-2

  Oceniono 4 razy 0

  Jak prezes banku zarabia połowę tego co kopacz z ekstraklapy to wszyscy krzyczą że to skandal, a jak kopacz tyle zarabia lub jeszcze więcej to mu się należy...

 • rtrwt

  Oceniono 1 raz -1

  Panie Rzeźniczak, pieniądze to nie wszystko...

 • siwywaldi

  Oceniono 2 razy -2

  Kontrakt jest "kosmiczny", bo w pobliżu jest Kosmodrom Bajkonur. Natomiast całą resztę, zakwalifikował bym do działu Science-fiction :-)

 • goetterdaemmerung_2015

  Oceniono 3 razy -3

  Na miejscu Rzeźniczaka bym się nie zastanawiał. Z wyglądu też chyba się krańcach Związku Sowieckiego dobrze odnajduje. Mimo ostatnio obserwowanych wysiłków i starań, by było inaczej. To trzeba docenić, bo startował z bardzo niewdzięcznej pozycji.

 • piotr33k2

  Oceniono 10 razy -4

  i co Rzezniczak spełnił i spełnia się na tym zadupiu jako piłkarz ? to że dobrze płacą to jeszcze nie wszystko i jeszcze nic nie znaczy .i tak jest tam niższy poziom niż nawet w biedniejszej lidzie polskiej .rozumiem że Rzeżniczak uchodzi tam za gwiazde piłki , he he.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX