Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Włoski klub chce ściągnąć objawienie ekstraklasy! Cena? 4 miliony euro

Jak donosi Piotr Wołosik z "Przeglądu Sportowego", Patryk Klimala może wkrótce wyjechać za granicę. Napastnikiem zainteresowana jest Genoa, która uważnie obserwuje polski rynek. Cena za napastnika to 4 miliony euro - taką klauzulę reprezentant u-21 ma wpisaną w kontrakcie.
Zobacz wideo

Patryk Klimala jest jedną z rewelacji trwającego sezonu PKO Ekstraklasy. 21-latek zagrał już w 16 meczach i zdobył przy tym 7 bramek. Przełożyło się to na zainteresowanie ze strony zachodnich klubów. 

Najbliżej wydaje się być włoska Genoa, która od transferu Krzysztofa Piątka coraz baczniej obserwuje polski rynek. Warto również zauważyć, że sprawami kontraktowymi piłkarza zajmuje się agencja - Fabryka Futbolu, która współpracuje także z Krzysztofem Piątkiem. "PS" donosi też, że Klimalą zainteresowana jest Kopenhaga, a także kluby z Bundesligi. 

Co interesujące, Klimala ma w swoim kontrakcie wpisaną klauzulę odstępnego, która wynosi 4 miliony euro. Jagiellonia próbowała zlikwidować ten zapis dając piłkarzowi podwyżkę oraz przedłużając umowę, ale piłkarz na to nie przystał. "PS" informuje również, że skauci belgijskich klubów obserwują także innego młodzieżowca Jagiellonii - Bartosza Bidę. Tutaj będzie dużo trudniej o transfer.

Więcej o: