Jarosław Niezgoda blisko odejścia z Legii. Wiadomo, do którego klubu może trafić

Jarosław Niezgoda zimą może opuścić Legię Warszawa. Napastnikiem interesuje się m.in. Dinamo Moskwa. Wicemistrzowie Polski na sprzedaży 24-latka mogą zarobić nawet 4 mln euro.

Jarosław Niezgoda jest w tym sezonie jednym z najważniejszych piłkarzy Legii Warszawa. Nie zawsze gra w pierwszym składzie, ale regularnie strzela gole. W tym sezonie ma już ich 11 w 15 meczach ekstraklasy. A dołożył do tego jedną asystę. Dobra forma 24-letniego napastnika zaowocowała zainteresowaniem zagranicznych klubów. A transfer możliwy jest już w zimowym oknie transferowym.

Jerzy Brzęczek musi zwrócić uwagę na piłkarza Legii. "On przerasta naszą ligę"

Zobacz wideo

Jarosław Niezgoda blisko odejścia z Legii. Znamy klub, do którego może trafić

W czwartek o możliwym transferze napastnika Legii poinformował Janekx89, użytkownik Twittera znany ze sprawdzonych informacji piłkarskich. Nieco później o możliwym odejściu Niezgody poinformował portal sport.tvp.pl. Zdaniem jego dziennikarzy, 24-latek zimą może trafić do Dinama Moskwa. Rosyjski klub, w którym występuje Sebastian Szymański, może zapłacić za niego nawet 4 mln euro. Tyle przynajmniej oczekują wicemistrzowie Polski, ale bardzo prawdopodobne, że Rosjanie zgodzą się na taką kwotę.

Transfer do Dinama nie jest jednak całkowicie przesądzony. Jak przyznał Marek Citko, agent piłkarza, zainteresowane są także inne kluby. - Rosja, Belgia, Niemcy, Włochy, USA - to kierunki, z których kluby kontaktują się z nami. Czy odejdzie z Legii? Każdy piłkarz jest na sprzedaż. Wszystko jest kwestią oferty - przyznał były piłkarz Legii w rozmowie z TVP Sport.

Więcej o: