Legia Warszawa odrzuciła 5 milionów euro za swojego piłkarza! Wschodząca gwiazda

Legia Warszawa odrzuciła ofertę w wysokości 5 milionów euro za Michała Karbownika - informuje Piotr Koźmiński, dziennikarz "Super Expressu". Wschodzą gwiazdą warszawskiego klubu mocno interesują się zagraniczne kluby.

Michał Karbownik jest największym objawieniem w drużynie Aleksandara Vukovicia w tym sezonie. 18-latek zagrał w ośmiu meczach ekstraklasy i zanotował w nich cztery asysty. Trener Legii sprawdzał go na lewej obronie, choć Karbownik w drużynach juniorskich najczęściej grał w środku pola. Świetny rozwój tego piłkarza dostrzegły już zagraniczne kluby. Piotr Koźmiński, dziennikarz "Super Expressu", poinformował, że Legia odrzuciła ofertę w wysokości 5 milionów euro za swoją wschodzącą gwiazdę.

Jerzy Brzęczek uważnie przygląda się Karbownikowi:

Zobacz wideo

Jaki klub zaoferował takie pieniądze? W artykule "Super Expressu" konkretna nazwa nie pada, ale można sądzić, że chodzi o klub z Rosji. - Menedżerem Karbownika jest Mariusz Piekarski, który latem doprowadził do rekordowego transferu w historii Legii, pośrednicząc przy przejściu do Dynama Moskwa Sebastiana Szymańskiego za 5,5 miliona euro - czytamy w "SE".

Michał Karbownik zagrał w tym sezonie w ośmiu meczach ekstraklasy. Nie strzelił gola, ale miał cztery asysty. Jego kontrakt z Legią Warszawa obowiązuje do 30.06.2021 roku.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: