Transfer Holendra do Legii pewny na 50 proc. On chce, Legia nie

- Nie ma żadnego tematu - usłyszeliśmy przy Łazienkowskiej, gdzie zapytaliśmy o Vito Wormgoora, 31-letniego obrońcę SK Brann, który w norweskich mediach opowiada o zainteresowaniu Legii Warszawa.

- Legia Warszawa jest jednym z klubów, który się mną interesuje. Ale wciąż mam wiele czasu na decyzję. Kolejny klub i miasto, w którym będę żył, muszą zostać odpowiednio dobrane dla mnie i całej rodziny - stwierdził Vito Wormgoor w rozmowie z norweskim dziennikiem "Bergensavisen".

Vito Wormgoor ma 31 lat i jest środkowym obrońcą. Od 2017 roku występuje w SK Brann, do którego trafił z Aalesund. Piłkarz w przeszłości był zawodnikiem drużyn młodzieżowych Ajaxu Amsterdam, a potem grał w seniorach FC Utrecht, De Graafschap oraz ADO Den Haag. Obecna umowa Holendra z norweskim klubem wygasa z końcem 2019 roku.

Byli piłkarze Legii chętnie wróciliby do zespołu. "To wielki klub"

Zobacz wideo

Piłkarz może i chce do Legii, ochoczo mówi o jej zainteresowaniu, ale z naszych informacji wynika, że klub z Łazienkowskiej nie jest nim w ogóle zainteresowany. - Nie ma żadnego tematu - usłyszeliśmy w klubie, gdzie zapytaliśmy o Wormgoora. Legia ma w tej chwili pięciu środkowych obrońców: Mateusza Wieteskę, Igora Lewczuka, Williama Remy'ego, Artura Jędrzejczyka, który ostatnio grywa po prawej stronie i Inakiego Astiza.

Więcej o: