Wisła Kraków z nowym sponsorem. W grę wchodzi "bardzo wysoka, okrągła kwota"

Tomasz Jażdżyński, w rozmowie z "Gazetą Krakowską" przyznał, że Wisła Kraków doczeka się nowego sponsora. Nie chciał jednak zdradzić więcej szczegółów dotyczących firmy, której logo ma znaleźć się na koszulkach "Białej Gwiazdy".

Wisła Kraków nadal ma ogromne problemy finansowe. Po rozstaniu z Maciejem Stolarczykiem, "Biała Gwiazda" nadal ma na utrzymaniu pięciu trenerów, którzy już przy Reymonta nie pracują. Jak jednak w rozmowie z "Gazetą Krakowską" przyznał Tomasz Jażdżyński, do końca listopada krakowski klub powinien pozyskać nowego sponsora.

Wisła Kraków faworytem do spadku do I ligi. Zobacz wideo, w której sprawdzamy sytuację "Białej Gwiazdy":

Zobacz wideo

- Mam jednak dla kibiców dobrą informację. Do końca listopada Wisła podpisze umowę z firmą jednego z krakowskich przedsiębiorców, obejmującą wejście na stroje meczowe, dzięki której sumaryczne zaangażowanie jego firmy wzrośnie w skali sezonu powyżej bardzo wysokiej, okrągłej kwoty - podkreśla Jażdżyński, który wraz z Jarosławem Królewskim i Jakubem Błaszczykowskim, pożyczyli Wiśle cztery miliony złotych na przełomie grudnia i stycznia.

Jest też zła informacja dla kibiców Wisły Kraków

Jażdżyński zdradził także, że na razie nie udało się znaleźć inwestora, który wykupiłby główne miejsce na koszulkach lub spodenkach piłkarzy. - Niestety, rzeczywiście znacznie gorzej jest z dużymi firmami, które mogły wejść na stroje, kupując większe pakiety sponsorskie – one dalej obawiają się związanego z Wisłą negatywnego wizerunku. Media dalej regularnie obiegają negatywne informacje, np. o aresztowaniu członków zarządu Wisły, a mało kto spoza środowiska doczytuje, że chodzi o byłych już zarządców - dodał.

Więcej o: