Mariusz Ś., były reprezentant Polski i legenda Ruchu, został skazany. 300 ton śmieci!

Były zawodnik Ruchu Chorzów i reprezentacji Polski Mariusz Ś. został prawomocnie skazany za nielegalne składowanie odpadów.

300 - tyle ton śmieci 48-letni Mariusz Ś., były reprezentant Polski, miał nielegalnie składować w okolicy Głuchołaz. Nie działał sam, bo pomagał mu Witold W. Obaj zostali wpierw skazani przez Sąd Rejonowy w Prudniku. Mariusz Ś. otrzymał grzywnę w wysokości 10 tys. złotych, a jego wspólnik o 4 tys. niższą. Obydwaj mieli także wpłacić po 2 tys. złotych nawiązki na rzecz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Bayern popełnia fatalne błędy, z których śmieją się piłkarze:

Zobacz wideo

Prawomocny wyrok dla byłego piłkarza Ruchu Chorzów

Oskarżeni odwołali się od decyzji sądu pierwszej instancji. Sprawa trafiła więc do Sądu Okręgowego w Opolu. Sąd ten w środę potrzymał wyrok niższej instancji, który tym samym stał się prawomocny. Były piłkarz i jego wspólnik zostali uznani winnymi nielegalnego składowania odpadów.

Mariusz Ś. rozegrał pięć spotkań w reprezentacji Polski w latach 1996-1998. Jest również legendą Ruchu Chorzów, gdzie spędził większość swojej kariery. W sezonie 1997/98 został królem strzelców ekstraklasy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.