Decyduje się przyszłość Wisły Kraków! Tajemniczy wpis Jarosława Królewskiego

Wisła Kraków jest w bardzo złej sytuacji. Drużyna Maciej Stolarczyka przegrała sześć meczów z rzędu i zajmuje miejsce w strefie spadowej ekstraklasy. - Najbliższe 2-3 tygodnie zadecydują o przyszłości Wisły Kraków - napisał tajemniczo Jarosław Królewski, biznesmen i właściciel firmy Synerise, który pomógł uratować Wisłę.

Wisła Kraków zajmuje 14. miejsce w ekstraklasie. Zespół Macieja Stolarczyka ostatni mecz wygrał 31 sierpnia, kiedy na własnym stadionie pokonał Zagłębie Lubin 4:2. Od tego czasu Wisła zdobyła tylko jeden punkt, a ostatnio przegrała sześć meczów z rzędu. W tym 0:7 z Legią Warszawa czy 0:4 z Lechem Poznań.

Dlaczego Królewski pomógł Wiśle Kraków? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo:

Zobacz wideo

- Po dzisiejszych (wtorkowych) rozmowach jedno jest pewne. Najbliższe 2-3 tygodnie zadecydują o przyszłości Wisły Kraków w wielu aspektach jej działalności, oraz głównym: w walce o jej przetrwanie i funkcjonowanie - napisał tajemniczo Jarosław Królewski, biznesmen i właściciel firmy Synerise, który włączył się w ratowanie klubu na przełomie 2018 i 2019 roku.

Wtedy Wisła była o krok od bankructwa i wycofania z ligi. Sytuację udało się opanować, ale ta wciąż jest daleka od komfortu. Wisła Kraków walczy o przetrwanie, a zażegnanie kryzysu sportowego jest jednym z głównych celów ludzi rządzących Wisłą. Ewentualny spadek do 1. ligi i brak pieniędzy z tytułu praw telewizyjnych mógłby oznaczać katastrofę.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: