Problemy zdrowotne Jakuba Rzeźniczaka. Zawodnik Wisły Płock trafił do szpitala

Jakub Rzeźniczak nie wystąpi w kilku najbliższych meczach Wisły Płock. Obrońca lidera ekstraklasy w ostatnich dniach skarżył się na mocne bóle głowy. Szczegółowe badania wykazały, że cierpi on na wirusowe zapalenie opon mózgowych.

"Jakub Rzeźniczak od kilku dni narzekał na silne bóle głowy, a po przeprowadzonych konsultacjach medycznych w Płocku i w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie stwierdzono u niego wirusowe zapalenie opon mózgowych" - czytamy w oficjalnym komunikacie Wisły Płock. Lider ekstraklasy (o którym Paweł Wilkowicz i Michał Gąsiorowski w poniższym materiale wideo rozmawiali z Markiem Jóźwiakiem, dyrektorem sportowym płockiego klubu) poinformował również, że jego obrońca aktualnie przebywa w jednym z warszawskich szpitali, w którym przez najbliższe dni pozostanie pod obserwacją lekarzy. Oznacza to, że zawodnik nie będzie mógł wystąpić w najbliższych meczach zespołu Radosława Sobolewskiego.

Zobacz wideo

Problemy zdrowotne Rzeźniczaka to bardzo zła wiadomość dla Wisły. 33-latek do tej pory opuścił tylko dwa spotkania ligowe. Po podpisaniu kontraktu z płockim klubem, bardzo szybko stał się jednym z jego kluczowych zawodników.

Więcej o: