Pożyczkodawca Wisły skomentował porażkę z Legią. "Decyzje co dalej podejmiemy na chłodno"

"Na gorąco mogę tylko wszystkich tak po ludzku przeprosić. Szczególnie tych, którzy jak ja widzieli to na żywo" - napisał na Twitterze jeden z pożyczkodawców Wisły Kraków, Tomasz Jażdżyński.

Wisła Kraków przegrała z Legią Warszawa aż 0:7 w meczu 13. kolejki ekstraklasy. Dla "Białej Gwiazdy" to druga najwyższa porażka w historii klubu. Wyższej porażki wiślacy doznali tylko w 1956 roku, kiedy również przegrali z Legią. Wtedy było to jednak aż 0:12.

Ile Wisła Kraków dostała od Legii za Carlitosa? Prezes: Oczekiwania były większe. Zobacz fragment "Sekcji Piłkarskiej"

Zobacz wideo

Po niedzielnej kompromitacji głos w mediach społecznościowych zabrał Tomasz Jażdżyński, czyli jeden z trzech pożyczkodawców dla krakowskiego klubu. "Na gorąco mogę tylko wszystkich tak po ludzku przeprosić. Szczególnie tych, którzy jak ja widzieli to na żywo. To w takiej sytuacji oczywiście niewiele, ale decyzje co dalej będziemy podejmowali na zimno, gdy głowy ochłoną. Przepraszam w imieniu swoim i reszty 'ekipy ratunkowej'" - napisał na Twitterze.

Wisła przegrała szósty mecz z rzędu

Jażdżyński odniósł się tym samym m.in. do przyszłości trenera Wisły, Macieja Stolarczyka. Jego posada może być bardzo niepewna. Krakowianie w niedzielę przegrali szósty mecz z rzędu. Wcześniej zespół Stolarczyka przegrywał z Wisłą Płock (1:2), Cracovią (0:1), Lechem Poznań (0:4) i Piastem Gliwice (1:2) w lidze oraz Błękitnymi Stargard (1:2) w Pucharze Polski.

Po 13 kolejkach ekstraklasy Wisła Kraków zajmuje 14., spadkowe, miejsce w lidze. Zespół Stolarczyka zdobył raptem 11 punktów. W następnej kolejce wiślacy zagrają na wyjeździe z Rakowem Częstochowa. Ten mecz w poniedziałek, 4 listopada, o godzinie 20:30.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.