Szalone derby Arka - Lechia! Wyrównujący gol padł w setnej minucie!

Arka Gdynia zremisowała z Lechią Gdańsk 2:2 w derbach Trójmiasta. Gdańszczanie prowadzili już 2:0, jednak w setnej minucie Vejinović doprowadził do wyrównania. Ogromną kontrowersją była także nie uznana bramka dla gospodarzy po faulu na Kuciaku.

Oceniono 9 razy -3

widziałem końcówkę tego wątpliwego widowiska ale bramka Arki chyba w 100 minucie była po faulu na obrońcy , Po co Var skoro takich rzeczy nikt nie widzi ? jakby co to nie jestem z pomorza,

• cwdj

Oceniono 17 razy -3

To był jeden skandal. Sędziował Kwiatkowski z Warszawy, na VAR-rze znany kat Lechii Stefański z Warszawy. Druk pod Arkę cały mecz, wiele fauli Arkowców było na kartki, a za to Lechiści dostawali je za byle co. Kto tak doliczył aż 10 minut? Udovicic stał przy linii i nie puszczali go, aż Arka grając 11-10 strzeliła bramkę, oczywiście wynik dobry dla Legii, więc nic sędziom nie zrobią

• zawszezbyszek2

Oceniono 13 razy -5

Jestem bezstronnym kibice ogladalem mecz ale sedziowanie to jeden wielki skandal jak na dloni bylo widac ze sedzia lub sedziowie byli nastawieni zeby lechia nie wygrala skad sedzia wydumal sobie 9 minut dodatkowego czasu 5 minut to bylo wszystko dlaczego sedzia nie reagowal na faulowanego non-stop Haraslina 70 % fauli Arki puszczal mimo woli czy nie mozna na takie mecze wyznaczac bardziej doswiadczonych sedziow ta cala liga to jedno wielkie go..o

Oceniono 10 razy -6

• luksusowy_jacht

Oceniono 16 razy -6

Obejrzałem sobie bramkę na 2:2 no i wg mnie zawodnicy Arki najpierw nie przepisowo przyblokowali obrońcę Lechii i przewrócili go, następnie gdy chciał się podnieść i zablokować strzał jeszcze mu nogę podstawili. No dziwne to, dziwne, bo przecież VAR jest...