Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kibice Legii zaprezentowali kolejną oprawę z Dariuszem Mioduskim w roli głównej

Transparent rozwieszony wzdłuż boiska: "jest super, jest super, więc o co wam chodzi???". Przedzielony sektorówką z uśmiechniętym Dariuszem Mioduskim - taką oprawę na sobotni mecz z Lechem przygotowali kibice Legii Warszawa.

"Hej Mioduski, co zrobiłeś, naszą Legię wyniszczyłeś! - krzyknęła kilka razy "Żyleta", zachęcając przy tym kibiców z innych trybun do śpiewów. A potem kolejne tego typu okrzyki. I sektorówka. Tym razem nie na "Żylecie", a na trybunie wschodniej - wzdłuż boiska, gdzie przewieszony został transparent: "jest super, jest super, więc o co wam chodzi???" [nawiązujący zapewne do utworu T. Love: "Jest Super"]. Przedzielony sektorówką z jokerowsko uśmiechniętym Dariuszem Mioduskim. A do tego maski. Mnóstwo masek z podobizną prezesa, które założyli kibice. To oprawa, jaką na początku meczu z Lechem, przygotowali fani Legii Warszawa.

W programie Sekcja Piłkarska właściciel Legii mówił np., że klub nie może sobie pozwolić na trenera realizującego jakiś projekt. Więcej do zobaczenia tutaj:

Zobacz wideo

Druga taka oprawa w tym sezonie

To już druga oprawa skierowana do prezesa w ostatnim czasie. Pierwszą niezadowoleni kibice Legii Warszawa zaprezentowali na początku sezonu. Podczas rewanżowego meczu z Europa FC, kiedy na „Żylecie” pojawił się transparent z pytaniem: "czy leci z nami pilot", a po kilkunastu minutach z górnych sektorów spuszczona została sektorówka z podobizną Mioduskiego, który chowa twarz w dłoniach, a na głowie ma kolorową czapkę ze śmigiełkiem.

Więcej o:
Komentarze (32)
Kibice Legii zaprezentowali kolejną oprawę z Dariuszem Mioduskim w roli głównej
Zaloguj się
 • aqua7x

  Oceniono 15 razy 9

  ale o co chodzi? jego klub... robi co chce.... odkupcie i zarzadzajcie...

 • led47

  Oceniono 9 razy 7

  Tym kolesiom juz sie wszystko poy..ło. Im sie zdaje, ze to ich wlasność i moga np. zwolnic Mioduskiego. I w zasadzie Pan Mioduski powinien im sporzedac Legunie i miec świety spokoj. A oni ustalali by sklady, trenerow i handlowali prochami..

 • ka-miller85

  Oceniono 8 razy 6

  Kochanie kibice,
  Wyjaśniam, że Pan Mioduski jest właścicielem firmy. Możecie albo kulturalnie zwracać mu uwagę, że chcecie, żeby usługi tej formy były inne albo spie...ć i wybrać sobie usługi innej firmy, do czego jako wieloletni kibic Legii serdecznie Was namawiam.
  Mam już serdecznie wpływu garstki chuliganów na poczynania całej firmy, z której usług korzystam.

 • info0

  Oceniono 12 razy 6

  Bandyci stadionowi to nie kibice. To zwykli kibole i prosimy nie mylić ich z kibicami. Please. Robicie prawdziwym kibicom krzywdę :/.

 • kamila3345

  Oceniono 7 razy 5

  Kibole niech ściągną Wanna Lee i kupią klub będą sobie w nim rządzić po swojemu. Jak ich nie stać na Legię niech kupią sobie najpierw Huragan Wołomin i zobaczymy jak będzie szło.

 • re_x

  Oceniono 6 razy 4

  kibice Legii to debile i tyle w temacie!który właściciel im się podobał?!ŻADEN!jak dojdzie do tego,że Mioduski odejdzie i NIKT nie zechce zainwestować to się obudzicie...w III lidze!Żal mi pana Mioduskiego za taką niewdzięczność-w innych miastach by go chwalili pod niebiosa....

 • winku

  Oceniono 12 razy 4

  Panie Mioduski, nie bądź pan masochista i kopnij w dudę legie, bo to topienie kasy.
  Ten klub jest skazany na porażki. Europejskie dno, a kibice jeden wielki wstyd.
  Niech zatem kibolstwo zrobi zrzutę i samo utrzymuje i rozwija klub.

 • qqracza

  Oceniono 8 razy 4

  Kibice Legii. Bydło takie samo jak te od Sratadraty. Niedługo też będziecie potrzebowali inwestora Wanny Li

 • somekindofhope

  Oceniono 7 razy 3

  Leśnodorski obiecał tym szkodnikom możliwość zakupu akcji, więc za to i za parę innych rzeczy został z Legii pogoniony. Mioduski niestety musi tolerować to bydło stadionowe, zezwalać na wnoszenie rac i przede wszystkim ciągle płacić za nich kary. O poważnym inwestorze w Legii z tymi szkodnikami można zapomnieć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX