Vuković gra o posadę? Dwóch kandydatów do zastąpienia trenera Legii

Aleksandar Vuković w meczu z Lechem Poznań może grać o swoją posadę. "Super Express" informuje o prawdopodobnych kandydatach do zastąpienia serbskiego trenera.
Zobacz wideo

Legia Warszawa w sobotę zmierzy się na własnym stadionie z Lechem Poznań. Dariusz Mioduski, właściciel stołecznej drużyny, stara się tonować emocje, dając do zrozumienia, że Aleksandar Vuković może czuć się bezpiecznie. Coraz więcej jednak mówi się, że w najbliższym meczu serbski szkoleniowiec będzie grał o utrzymanie swojej posady.

Kto może zastąpić Vukovicia?

"Super Express" w sobotę informuje o kandydatach do zastąpienia Vukovicia na ławce trenerskiej Legii. Serba mogliby zmienić m.in. Ukrainiec Jurij Wernydub, który w ostatnich latach był szkoleniowcem Zorii Ługańsk, czy Stanimir Stoiłow, będący do niedawna trenerem kadry Kazachstanu.

To jednak nie wszystko. Jak informuje "SE", na Łazienkowską kolejni trenerzy przysyłają swoje zgłoszenia. Na razie jednak Legia nie odpowiada na nadesłane oferty. Wiele jednak wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości to może się zmienić.

Więcej o: