Żona piłkarza Cracovii nie mogła powstrzymać emocji. Hit internetu! [WIDEO]

Cracovia zremisowała 1:1 z Górnikiem Zabrze i nie wykorzystała okazji na objęcie pozycji lidera ekstraklasy. Po meczu do sieci trafiły nagrania, jak Andrea Hanca, żona piłkarza krakowskiego klubu, w bardzo emocjonalny sposób dopingowała drużynę męża.

Niedzielny mecz lepiej zaczął Górnik, dla którego w 12. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola strzelił Szymon Matuszek. W 35. minucie Cracovia doprowadziła do wyrównania. Też po stałym fragmencie gry - po wrzutce Michala Siplaka głową trafił Ołeksij Dytiatjew. W drugiej połowie więcej bramek nie padło. Choć mogły. Mógł też się zmienić lider ekstraklasy, gdyby nie Martin Chudy, który popisał się fantastyczną interwencją przy strzale Rafaela Lopesa. W doliczonym czasie drugiej połowy strzału Dytiatjewa nie obronił, ale gracz Cracovii był na spalonym.

Jerzy Brzęczek gasi pożary! Piłkarze reprezentacji Polski mają zarzuty do trenera

Po zakończeniu spotkania do sieci trafiły nagrania, jak Andrea Hancu, żona piłkarza Cracovii, nie mogła opanować emocji. Wpadła w zakłopotanie, gdy zorientowała się, że jej zachowanie zostało uchwycone przez jedną z kamer.

To jednak nie pierwsze nagranie z żoną piłkarza Cracovii. Już wcześniej jej zachowanie zostało wykorzystane przez oficjalny profil ekstraklasy na Twitterze.