Artur Jędrzejczyk wściekły po porażce Legii Warszawa. "Nie możemy k**** tak grać" [WIDEO]

- Będąc w Legii, grając w Legii, nie możemy k... przegrywać takich meczów, no i tak grać - mówił TVP Katowice poddenerwowany Artur Jędrzejczyk po niedzielnej porażce z Piastem Gliwice (0:2).
Mogę powiedzieć, że byliśmy przeważającym zespołem, ale co z tego!? Będąc w Legii, grając w Legii, nie możemy k... przegrywać takich meczów, no i tak grać... Musimy więcej od siebie dawać. I bodajże na 12 kolejek [w rzeczywistości 11] nie możemy mieć czwartej porażki. I powiem tylko tyle, dziękuję.

To wypowiedź, a w zasadzie monolog Artura Jędrzejczyka zarejestrowany przez TVP Katowice. W internecie pojawił się dzięki Legii Warszawa, która zamieściła je na swoim koncie Twitterowym. Wypowiedź dotyczy oczywiście meczu z Piastem w Gliwicach, gdzie Legia w niedzielę przegrała 0:2. Obie bramki straciła w drugiej połowie. Najpierw Radosława Majeckiego pokonał Piotr Parzyszek (57. minuta), a później Jorge Felix (68.).

Legia Warszawa spadła w tabeli

Legia po niedzielnej porażce spadła w tabeli na dziewiąte miejsce. Ale i tak - mimo czterech porażek - do liderującej Pogoni, która w tej kolejce też przegrała swój mecz (1:2 z Rakowem), traci tylko cztery punkty. A siódmy Piast - trzy. Ekstraklasę czeka teraz przerwa na mecze reprezentacji. Po niej Legię czeka starcie Lechem (19 października w Warszawie).

Czy Legię będzie jeszcze wtedy prowadził Aleksandar Vuković? Nie wiadomo. Wiadomo, że jego margines błędu jest już bardzo mały

Zobacz wideo
Więcej o: