Michał Probierz atakuje eksperta TV. "Jego komentarz jest żenujący"

- Dostałem dziesięć-piętnaście SMS-ów dotyczących komentarza Kazia Węgrzyna. Uważam, że są żenujące - powiedział Michał Probierz po meczu, w którym jego Cracovia zremisowała 1:1 z Górnikiem Zabrze.
Zobacz wideo

Kazimierz Węgrzyn to były piłkarz m.in. Cracovii (2003-2005), w której zakończył karierę. Obecnie jest ekspertem Canal+ i to na antenie tej stacji komentował wraz z Adamem Marchlińskim starcie swojego byłego klubu z Górnikiem Zabrze. W trakcie spotkania krytykował niektórych piłkarzy Cracovii oraz decyzje Probierza i stwierdził, że jego ekipie nie należało się zwycięstwo (powiedział to w 94. minucie, gdy sędzia po analizie VAR nie uznał gola na 2:1 dla Cracovii).

Michał Probierz: Jeśli Węgrzyn ma kompleks Cracovii, nie powinien komentować naszych meczów

- Dostałem dziesięć-piętnaście SMS-ów dotyczących komentarza Kazia Węgrzyna. Uważam, że są żenujące. Jeśli on ma jakiś kompleks Cracovii, to nie powinien komentować naszych meczów. Jeśli on jest ekspertem, to powinien być trochę obiektywny, a nie tylko nadawać na jedną stronę. Jeśli ma jakieś pretensje albo problemy z ludźmi stąd, to powinien je sobie wyjaśnić, a nie wyżywać się publicznie. Ma mikrofon przez dziewięćdziesiąt minut i może się wyżywać na ludziach i na niektórych zawodnikach - powiedział Probierz cytowany przez Sportowe Fakty.

Cracovia mogła zostać liderem ekstraklasy, jednak nie wykorzystała okazji i tylko zremisowała 1:1 z Górnikiem Zabrze. Obecnie jest wiceliderem, traci jeden punkt do prowadzącej Pogoni Szczecin.