Wisła Płock zmiotła Arkę Gdynia. Asysta reprezentanta Polski!

Wisła Płock w znakomitym stylu pokonała Arkę Gdynia 4:1. Przy pierwszej bramce asystę zaliczył "dodatkowy" reprezentant Polski - Dominik Furman. Płocczanie awansowali już na czwarte miejsce w tabeli.
Zobacz wideo

Wisła Płock odmieniła swój sezon po przyjściu Radosława Sobolewskiego. Były asystent Macieja Stolarczyka z Wisły Kraków zaliczył właśnie swój dziewiąty mecz w roli trenera Wisły Płock i odniósł siódme zwycięstwo. Dzięki temu klub zajmuje już czwarte miejsce w ligowej tabeli, a w momencie podpisania umowy z Sobolewskim klub znajdował się na 15. miejscu. 

Furman z kolejną asystą

W piątkowym meczu Wisła Płock znowu pokazała świetny futbol. W 30. minucie strzelanie rozpoczął Ricardinho, który wykorzystał świetną wrzutkę nowego reprezentanta Polski - Dominika Furmana, który został powołany po kontuzji Karola Linettego.

W 35. minucie piękną bramką popisał się Damian Michalski, który świetnie kopnął piłkę z prostego podbicia. W drugiej połowie tez oglądaliśmy bramki. Najpierw na 3:0 Wisłę wyprowadził Piotr Tomasik, ale Arka odpowiedziała golem Michała Nalepy. Ostateczny cios zadała jednak drużyna Sobolewskiego, bo czwartego gola ( i swojego pierwszego w Ekstraklasie) zdobył Mikołaj Kwietniewski. 

Arka ma tylko 9 punktów i zajmuje 14. miejsce. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA