Były trener Legii Warszawa zwolniony! Mocno skrytykował federację. "To jest łąka!"

Romeo Jozak, były trener Legii Warszawa, został zwolniony z funkcji selekcjonera reprezentacji Kuwejtu. Bardzo możliwe, że do utraty pracy przyczyniły się słowa o skandalicznych warunkach do treningów.
Zobacz wideo

Jozak po odejściu z Legii Warszawa nie czekał długo na nową pracę. Chorwat od lipca 2018 prowadził Kuwejt i w tym czasie zagrał 11 meczów, w których zaliczył 3 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażek. Okazuje się jednak, że po ostatnim meczu z Australią (0:3) władze federacji ogłosiły, że Chorwat nie będzie dłużej trenerem. - Komitet Techniczny Federacji Piłkarskiej Kuwejtu polecił zarządowi federacji odwołanie trenera pierwszej reprezentacji Kuwejtu. Romeo Jozak został zwolniony ze  swojego stanowiska w środę wieczorem - pisze federacja. 

Jozak skrytykował warunki do treningów

Jednym z powodów zwolnienia Jozaka może być jego mocna wypowiedź na konferencji prasowej po przegranym meczu. Trener skrytykował m.im bazy treningowe. - Nie mamy nawet boiska do treningu. Mamy boisko, ale to nie jest boisko. To jest łąka! Wiecie, co to jest łąką? - irytował się Chorwat.

Chorwat trenerem Legii został we wrześniu 2017 roku, zastępując na tym stanowisku Jacka Magierę. 15 kwietnia 2018 roku Jozak stracił pracę w warszawskim klubie. 

Więcej o: