Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były trener Legii Warszawa zwolniony! Mocno skrytykował federację. "To jest łąka!"

Romeo Jozak, były trener Legii Warszawa, został zwolniony z funkcji selekcjonera reprezentacji Kuwejtu. Bardzo możliwe, że do utraty pracy przyczyniły się słowa o skandalicznych warunkach do treningów.

Zobacz wideo

Jozak po odejściu z Legii Warszawa nie czekał długo na nową pracę. Chorwat od lipca 2018 prowadził Kuwejt i w tym czasie zagrał 11 meczów, w których zaliczył 3 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażek. Okazuje się jednak, że po ostatnim meczu z Australią (0:3) władze federacji ogłosiły, że Chorwat nie będzie dłużej trenerem. - Komitet Techniczny Federacji Piłkarskiej Kuwejtu polecił zarządowi federacji odwołanie trenera pierwszej reprezentacji Kuwejtu. Romeo Jozak został zwolniony ze  swojego stanowiska w środę wieczorem - pisze federacja. 

Jozak skrytykował warunki do treningów

Jednym z powodów zwolnienia Jozaka może być jego mocna wypowiedź na konferencji prasowej po przegranym meczu. Trener skrytykował m.im bazy treningowe. - Nie mamy nawet boiska do treningu. Mamy boisko, ale to nie jest boisko. To jest łąka! Wiecie, co to jest łąką? - irytował się Chorwat.

Chorwat trenerem Legii został we wrześniu 2017 roku, zastępując na tym stanowisku Jacka Magierę. 15 kwietnia 2018 roku Jozak stracił pracę w warszawskim klubie. 

Więcej o:
Komentarze (11)
Były trener Legii Warszawa zwolniony! Mocno skrytykował federację. "To jest łąka!"
Zaloguj się
 • sokolasty

  Oceniono 8 razy 8

  "Wiecie, co to jest łąką? "

  Wiecie, co to jest autokorektą?

  To takię łajną, co uparcię ogąnki dopisuję. Typowe dla Androida. Tego, Androidą.

  Wy na telefonach to piszecie?

 • donarturos1

  Oceniono 6 razy 6

  Na zdjęciu trójka gości, która z drużyny ogrywającej Sporting i remisującej z Realem zrobiła drużynę, która przegrywała z mistrzem Luksemburga.

 • tomasznowak1986

  Oceniono 3 razy 3

  ja grałem na łąkach i było dobrze.....kosą się kosiło trawę i się grało ...czego oni chcą tylko wszyscy luksusy , luksusy a robić nima komu......

 • leming666

  Oceniono 1 raz 1

  W Katarze faktycznie mogą nie kumać co to łąka... Trawa to trawa ;)

 • louis_von_cypher

  Oceniono 1 raz -1

  brawo, przegonić trenerskiego ustasza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX