Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Była gwiazda ekstraklasy chce wrócić do Polski. Jest bez klubu

Prejuce Nakoulma, była gwiazda ekstraklasy, może wrócić do Polski. Jest on oferowany klubom ekstraklasy - poinformował Maciej Wąsowski z "Przeglądu Sportowego".
Zobacz wideo

Prejuce Nakoulma trafił do Polski w 2007 roku. Początkowo występował w Hetmanie Zamość, skąd przeszedł do Górnika Łęczna i Widzewa Łódź, aż ostatecznie przeszedł do Górnika Zabrze, gdzie łącznie w 92 meczach strzelił 24 gole i 12 asyst. W 2014 roku odszedł do tureckiego Mersin, a potem występował w Kayserisporze i francuskim Nantes. W styczniu tego roku wrócił do Turcji, występował w Rizesporze, gdzie w 12 meczach strzelił dwa gole (choć na boisku przebywał jedynie przez zaledwie 213 minut). Jego umowa nie została przedłużona i od tej pory pozostaje bez klubu.

Prejuce Nakoulma wróci do Polski?

Teraz Nakoulma może wrócić do Polski. Jak poinformował Maciej Wąsowski z "PS" "do większości klubów ekstraklasy wpłynęły propozycje jednej z agencji menedżerskich. Oferowany jest Prejuce Nakoulma. 32-letni reprezentant Burkina Faso ostatni mecz rozegrał w tureckim Rizesporze 11 maja. Była to minuta w spotkaniu z Galatą". Nakoulma rozegrał jak do tej pory 52 mecze w reprezentacji Burkina Faso i strzelił w nich 13 goli.

Więcej o: