Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Carlitos odszedł z Legii Warszawa! Na transferze zarobi też Wisła Kraków

Carlitos opuszcza Legię Warszawa. Transfer hiszpańskiego zawodnika potwierdził klub Al-Wahda ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Zobacz wideo

O odejściu Carlitosa z Legii Warszawa spekulowano od kilku tygodni. Hiszpan nie znajdował uznania w oczach Aleksandara Vukovicia, który w ataku wolał stawiać albo na Sandro Kulenovicia, albo Jarosława Niezgodę. W poniedziałek wieczorem odejście Carlitosa z Legii stało się faktem.

Trzy miliony euro za Carlitosa?

Transfer hiszpańskiego zawodnika potwierdził klub ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Al-Wahda. Na razie nie podano szczegółów transakcji, jednak nieoficjalnie spekuluje się, że Legia otrzyma za piłkarza około trzech milionów euro. Wicemistrzowie Polski część pieniędzy (30 proc. z nadwyżki powyżej 450 tys. euro) będą musieli przekazać Wiśle Kraków, z której pozyskali zawodnika latem zeszłego roku.

Łącznie Hiszpan rozegrał w barwach Legii 53 mecze. Zdobył 21 bramek, zaliczył także siedem asyst. W obecnym sezonie Carlitos wystąpił w ośmiu spotkaniach, w których strzelił dwa gole, spędzając na boisku raptem 419 minut.