Carlitos zmienia klub! Legia Warszawa dostanie ponad 3 miliony euro

Carlitos odejdzie z Legii Warszawa do drużyny Al-Wahda ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich - poinformował portal legia.net. Piłkarz jest już spakowany.
Zobacz wideo

- Carlitos odchodzi z Legii. Napastnik, który nieco ponad rok temu trafił na stadion przy Łazienkowskiej, przenosi się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Będzie grał w zespole Al-Wahda. Legia otrzyma 3 mln euro, choć nie wszystkie pieniądze zostaną w kasie stołecznego klubu - informuje portal legia.net.

Carlitos trafił do Legii Warszawa z Wisły Kraków za 450 tys. euro plus bonusy. Klub z Krakowa zagwarantował sobie procent od następnego transferu Hiszpana, więc teraz może zarobić ok. 800 tysięcy euro. - Wisla Kraków ma zapisane 30 procent z nadwyżki od 450 tysięcy euro - poinformował Krzysztof Stanowski.

Legia Warszawa musi szukać napastnika

Legia ma w tej chwili trzech napastników: podatnego na kontuzje i wymagającego specjalnego traktowania Jarosława Niezgodę, wracającego po kontuzji Jose Kante, który w tym sezonie spędził na boisku około godziny oraz Vamarę Sanogo, który leczy poważną kontuzję kolana i na boisko wróci w przyszłym roku.

Więcej o: