Legia Warszawa znalazła następcę Carlitosa? Klub szuka nowego napastnika

Legia Warszawa interesuje się Simonem Moreno, napastnikiem rezerw Villarrealu. 22-letni Hiszpan może zostać następcą Carlitosa, który jest coraz bliżej transferu.
Zobacz wideo

Simon Moreno ma za sobą niezwykle burzliwe okno transferowe. Został wypożyczony z Villarrealu do Almerii, ale po dwóch miesiącach musiał wrócić do macierzystego klubu ze względu na decyzję właściciela Almerii. Potem był blisko przejścia do Malagi i nawet trenował z nowym klubem, ale ten transfer również nie doszedł do skutku, tak samo jak i sukcesem nie zakończyły się negocjacje z Heerenveen. Teraz jego sytuację chce wykorzystać Legia Warszawa, która poszukuje napastnika.

Moreno może zostać następcą Carlitosa, którego transfer jest coraz bardziej prawdopodobny - okno w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (Al-Wahda), gdzie ma trafić, zamyka się 30 września. Moreno w swojej karierze rozegrał 64 spotkania w rezerwach Villarrealu, w których strzelił 16 goli.

Legia Warszawa musi znaleźć napastnika

Legia w tej chwili ma trzech napastników: podatnego na kontuzje i wymagającego specjalnego traktowania Jarosława Niezgodę, wracającego po kontuzji Jose Kante, który w tym sezonie spędził na boisku około godziny oraz szykującego się do transferu Carlitosa. Czwarty, Vamara Sanogo, leczy poważną kontuzję kolana i na boisko wróci w przyszłym roku. Do końca roku zostało około 20 meczów, dlatego atak wymaga wzmocnienia.

Więcej o: