Legia Warszawa chce nowego napastnika. Ma bardzo bogate CV

Jak informuje "Przegląd Sportowy", Legia Warszawa zainteresowana jest pozyskaniem Jonathasa, który ostatnio występował w Hannoverze.
Zobacz wideo

W poniedziałek Sandro Kulenović został piłkarzem Dinama Zagrzeb. Legia Warszawa na jego transferze zarobiła około 2 mln euro. Mimo, że okno transferowe zostało już zamknięte, wicemistrzowie Polski chcą przeprowadzić jeszcze jeden transfer - tym razem do klubu. Jak informuje "Przegląd Sportowy", Legia zainteresowana jest pozyskaniem Jonathasa.

30-letni Brazylijczyk ostatnio był zawodnikiem Hannoveru. Jego kontrakt z niemieckim klubem został rozwiązany wraz z końcem sierpnia. Od tego czasu jest wolnym zawodnikiem. Zdaniem "PS", Jonathas już w środę ma przybyć do Warszawy, gdzie będzie testowany.

Legia weźmie napastnika z bogatym CV?

30-latek ma w CV wiele uznany firm. W przeszłości był zawodnikiem m.in. Realu Sociedad, Elche, Pescary, AZ Alkmaar, Torino, Brescii, Rubina Kazań, Corinthians i Hannoveru. W barwach tego ostatniego zespołu zanotował w poprzednim sezonie trzy bramki i asystę w 10 spotkaniach Bundesligi. W swojej dotychczasowej karierze Jonathas bardzo często zmieniał kluby.

Więcej o: