Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Paweł Brożek żartował wspólnie z Jakubem Błaszczykowskim. "Dzwoń do Jurka" [WIDEO]

Kibice Wisły Kraków apelowali podczas meczu z Zagłębiem Lubin (4:2) o powołanie do reprezentacji Polski Pawła Brożka. 36-letni napastnik strzelił w tym meczu dwa gole, a po meczu żartował wspólnie z Jakubem Błaszczykowskim.
Zobacz wideo

Wisła Kraków po efektownym meczu pokonała Zagłębie Lubin 4:2, a dwa gole w tym meczu strzelił Paweł Brożek. 36-letni napastnik przeżywa drugą młodość, a kibice "Białej Gwiazdy" apelowali w trakcie meczu o powołanie Brożka do kadry. - Brzęczek! Co? Brożek! - skandowali żartobliwie. Po meczu zażartował z tego również Paweł Brożek, który rzucił do Jakuba Błaszczykowskiego: Dzwoń do Jurka. Wideo z rozmową dwóch piłkarzy Wisły możecie zobaczyć tutaj: (od 9:20)

 

Tajemnica formy Pawła Brożka

Paweł Brożek przeżywa swoją już nie drugą, ale co najmniej trzecią młodość. 36-latek na początku sezonu znajduje się w znakomitej formie i strzela jak w najlepszych latach, choć jeszcze w maju myślał o zakończeniu kariery. - Zaawansowany wiek nie jest wielkim problemem w przygotowaniu formy. Kluczem było przepracowanie okresu przygotowawczego i unikanie drobnych urazów - mówi Sport.pl Maciej Żurawski. Tajemnicą dobrej formy napastnika może być także indywidualny tok przygotowań. Więcej w tekście Piotra Majchrzaka.

Więcej o:
Komentarze (4)
Paweł Brożek żartował wspólnie z Jakubem Błaszczykowskim. "Dzwoń do Jurka" [WIDEO]
Zaloguj się
  • alfonso.perez

    Oceniono 2 razy -2

    Najgorsze jest to, że własnie to tak działa.

  • wozdo

    Oceniono 8 razy -4

    Kuba kończ karierę, po bo się meczyc w klubie, skoro i tak powolanie do kadry zawsze dostaniesz:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX