Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Vuković: Kulenović jest jedynym piłkarzem Legii, który nie przegrał z Rangersami [SEKCJA PIŁKARSKA]

- Sandro Kulenović jest jedynym piłkarzem, który nie przegrał z Rangersami, taka jest prawda - stwierdził Aleksandar Vuković, trener Legii Warszawa, w programie Sekcja Piłkarska. Fragment w poniższym materiale wideo.
Zobacz wideo

Oprócz rozmowy z gośćmi w programie zobaczyliśmy również analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka oraz "Dogrywkę" Dominika Wardzichowskiego. Fani, którzy nie obejrzeli programu w chwili emisji, mogą odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
Komentarze (24)
Vuković: Kulenović jest jedynym piłkarzem Legii, który nie przegrał z Rangersami [SEKCJA PIŁKARSKA]
Zaloguj się
 • stei

  Oceniono 8 razy 6

  Może z poziomu boiska trener dostrzegł coś czego ja z poziomu umiejscowienia kamer nie zauważyłem, jednak w mojej opinii to trochę słaba, napiszę nawet niefortunna wypowiedz trenera.

 • 0ldbear

  Oceniono 6 razy 4

  ale on ma zryty łeb

 • kralik111

  Oceniono 6 razy 4

  Zalosny, glupi czkowiek, ktory dostaje malpiego rozumu pezed kamera telewizyjna.

 • martin.slenderlink

  Oceniono 4 razy 2

  Przeciętna postać, która uczy się fachu na Legii. Dajcie spokój. Zafiksowany na tym, żeby media z niego kogoś nie robiły (to nie jest obsesja prawdziwego fachowca), teraz zaklina rzeczywistość, że niby miał dobrą koncepcję na Rangersów. A przecież to nawet sprawdzalne nie jest teraz. Oplatanie obsesyjne na ten temat świadczy o tym, że sam siebie chce chyba przekonać. Coś jednak jest na rzeczy, że kreatywni zawodnicy w tej Legii się "psują", a w najlepszym wypadku "nie są gotowi" czy też za późno "odżywają". To Rangersi cisnęli w końcówce rewanżu, mimo że utrata bramki więcej by ich kosztowała. Ale wystarczy rzec, że było wystarczająco dużo okazji, by wygrać.

 • antropoid

  Oceniono 5 razy 1

  Ten Vuković to chyba jakiś kaczyński futbolu... Bredzi zupełnie tak samo.

 • wigs

  0

  Wystarczyło wystawić Niezgodę i Carlitosa i bylibyście w fazie grupowej. Zamiast tego grał Kulenowic, który nie potrafi przyjąć piłki i taki mały Brazylijczyk, który nie jest w stanie oddać mocnego strzału na bramkę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX