Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zbigniew Boniek broni trenera Legii Warszawa. "Ma sto procent racji"

Aleksandar Vuković udzielił wywiadu "Przeglądowi Sportowemu", w którym stwierdził że nie przejmuje się krytyką i wierzy w swoją pracę. - Ma sto procent racji i będzie z tego powodu miał kłopoty - napisał na Twitterze Zbigniew Boniek, prezes PZPN.

Aleksandar Vuković nie ma łatwego początku pracy w Legii Warszawa. Wicemistrzowie Polski grają słabo, a po trzech meczach nowego sezonu ekstraklasy mają cztery punkty. Kibice Legii nie są zadowoleni z postawy piłkarzy i pomysłu na grę. Ale Vuković broni swoich pomysłów. - Rozumiem gwizdy kibiców, tylko proszę zrozumieć moją postawę. Jeśli ktoś uważa, że Legia zagrała słabo, to obawiam się, że nigdy nie zagra dobrze - mówił Vuković po bezbramkowym remisie ze Śląskiem Wrocław. W wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" trener Legii dodał, że nie ma zamiaru przejmować się opiniami ekspertów i dziennikarzy. - Nie rozumiem gdy eksperci nawołują, że do budowania drużyny potrzeba czasu, sukces rodzi się w bólach itd., a jednocześnie podważają wszystko. Jaka w tym logika? Robi się nagonka. To błędne koło - przyznał.

Jak oceniana jest praca Vukovicia? Możecie sprawdzić w poniższym wideo:

Zobacz wideo

Zbigniew Boniek broni Vukovicia

Na słowa trenera Legii Warszawa szybko zareagował Zbigniew Boniek. Prezes PZPN napisał na Twitterze: - Ma sto procent racji i będzie z tego powodu miał kłopoty. Myśli inaczej niż dziennikarz czy kibic? Tak nie można u nas. Trzeba im potakiwać - stwierdził ironicznie Boniek.

Więcej o: