Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Seksistowski żart Michała Probierza. "Jak pani może nie wiedzieć, co od głaskania staje?"

Michała Probierza nie opuszcza dobry humor, mimo że jego Cracovia nie zaczęła najlepiej sezonu 2019/2020. Na konferencji przed meczem z Rakowem Częstochowa trener "Pasów" powiedział dwuznaczny żart.

Michał Probierz słynie z kwiecistego języka i barwnych wypowiedzi. Można się o tym przekonać z naszej niedawnej rozmowy z trenerem Cracovii:

Zobacz wideo

Tym razem przekonali się o tym dziennikarze, którzy przybyli na konferencję prasową trenera Cracovii przed sobotnim meczem z Rakowem Częstochowa. Probierz został zapytany, co sądzi na temat sytuacji z ostatniego meczu jego drużyny z ŁKS-em Łódź

Michał Probierz: Od głaskania to wiadomo, co staje

Podczas spotkania z beniaminkiem dwaj zawodnicy "Pasów" wdarli się w sprzeczkę. Holender Pelle van Amersfoort miał pretensje do Rumuna Cornela Rapy o to, że ten nie podał mu piłki. Rapa nie zamierzał siedzieć cicho i obu piłkarzy musieli uspokajać pozostali gracze Cracovii. Sytuację tę na swój sposób skomentował trener Probierz. - Piłka to są emocje i to normalne, że padają słowa na "ch" i "k". Od głaskania to wiadomo, co staje...- powiedział szkoleniowiec. Chwilę później dostrzegł na sali dziennikarkę i dodał: No jak pani może nie wiedzieć, co od głaskania staje?

Cracovia przegrała w tym sezonie ligowym z ŁKS-em Łódź (1:2), a wcześniej zremisowała z Zagłębiem Lubin (1:1). Odpadła także z eliminacji do Ligi Europy, a wyeliminowała ją słowacka Dunajska Streda. W trzeciej kolejce ekstraklasy "Pasy" zmierzą się w sobotę w Bełchatowie z Rakowem Częstochowa. Początek tego meczu o 17:30.