Kamil Grosicki mógł zmienić klub. Skrzydłowy odrzucił propozycję z ligi tureckiej

Kamil Grosicki miał ofertę z drużyny Gazisehir Gaziantep, beniaminka ligi tureckiej - taką informację przekazał dziennikarz Mateusz Borek. Polski skrzydłowy nie skorzystał jednak z transferu do Turcji.

Mateusz Borek poinformował na Twitterze, że turecki klub Gazisehir Gaziantep chciał pozyskać reprezentanta Polski Kamila Grosickiego. Skrzydłowy odmówił jednak beniaminkowi Super Ligi i nadal pozostaje zawodnikiem Hull City. Decyzja Grosickiego zapewne nie ucieszyła włodarzy Hull, którzy od dawna myślą o sprzedaży Polaka ze względu na jego wysokie zarobki. 

Grosicki występował już kiedyś w lidze tureckiej. Osiem lat temu został piłkarzem Sivassporu, do którego przeniósł się z Jagiellonii Białystok. W zespole tym zagrał ponad 100 spotkań. 

W minionym sezonie Grosicki był jednym z najlepszych piłkarzy Hull. W 39 meczach strzelił dziewięć goli i miał 12 asyst. Z tego powodu jego transfer w tegorocznym letnim oknie wydaje się być wciąż możliwy, ale piłkarz chciałby przejść do drużyny, która zagwarantuje mu regularne występy, by w ten sposób utrzymać miejsce w składzie reprezentacji Polski.

Poniżej rozmowa Pawła Wilkowicza z Kamilem Grosickim:

Zobacz wideo
Więcej o: