Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zwrot akcji ws. trenera Wis造 P這ck. Jest oficjalny komunikat

Artur Skowronek pozostanie trenerem Stali Mielec. Szkoleniowiec nie skorzysta z oferty Wis造 P這ck i nie trafi do Ekstraklasy. Oznacza to, 瞠 Wis豉 po odej軼iu Leszka Ojrzy雟kiego nadal musi szuka trenera.
Zobacz wideo

Wtorkowe doniesienia mówiły o tym, że Artur Skowronek może trafić do Wisły Płock, która poszukuje trenera po tym, jak Leszek Ojrzyński zrezygnował z powodów osobistych

Wisła Płock musi nadal szukać. Skowronek zostaje w Stali Mielec

Okazuje się jednak, że sam trener nie chce odchodzić ze Stali Mielec, w której prowadzi swój projekt, który ma się skończyć awansem do PKO Ekstraklasy. - Trener PGE FKS Stal Mielec Artur Skowronek oświadczył, że nie skorzysta z możliwości przeniesienia do ekstraklasowej Wisły Płock i będzie kontynuował pracę przy Solskiego 1 - czytamy w oficjalnym komunikacie Stali Mielec. 

Dla młodego szkoleniowca przejście do Wisły Płock byłoby powrotem do najwyższej klasy rozgrywkowej. Wcześniej pracował w niej dwukrotnie - w sezonie 2012/13 prowadził Pogoń Szczecin, a rok później pracował w Widzewie Łódź. Łącznie obydwa zespoły poprowadził w 35 spotkaniach ligowych. Stal Mielec udanie zaczęła nowy sezon Fortuny 1 Ligi. Mielczanie pokonali Wartę Poznań 2:1. 

Wi璚ej o: