Pomocnik Villarrealu trafi do PKO Ekstraklasy? Testy medyczne w ciągu kilku godzin!

Jak donosi serwis transfery.info Victor Moya Martinez, znany jako Chuca, już wkrótce ma dołączyć do Wisły Kraków. Tę informację potwierdził później Kuba Radomski - dziennikarz "Przeglądu Sportowego". Zawodnik Villarrealu zameldował się już w siedzibie krakowskiego klubu, gdzie w ciągu najbliższych godzin przejdzie testy medyczne.
Zobacz wideo

Według informacji serwisu transfery.info Victor Moya Martinez, znany jako "Chuca", jest bardzo blisko przenosin do Wisły Kraków. Te doniesienia potwierdził dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Kuba Radomski, dodając, że pomocnik Villarrealu zameldował się już w Polsce i wkrótce przejdzie testy medyczne w siedzibie krakowskiego klubu. Chuca podpisze kontrakt z "Białą Gwiazdą" prawdopodobnie już w poniedziałek. 

Victor Moya Martinez "Chuca" blisko transferu do Wisły Kraków. Zawodnik przejdzie wkrótce testy medyczne

22-latek rozpoczynał przygodę z piłką w klubie CD Roda, by później dołączyć do Villarrealu. W rezerwowych drużynach "Żółtej Łodzi Podwodnej" Chuca rozegrał ponad 80 spotkań (większość z nich na trzecim szczeblu rozgrywkowym - Segunda Division B). Pierwszą połowę sezonu 2018/2019 Hiszpan spędził na wypożyczeniu w Elche CF, notując 6 meczów na zapleczu hiszpańskiej ekstraklasy. Podczas swojej dotychczasowej kariery Chuca 4-krotnie wybiegał na boisko w meczach Primera Division

W letnim oknie transferowym do Wisły Kraków dołączyli już: David Niepsuj, Jean Carlos Silva, Rafał Janicki i Michał Mak. Z szatnią "Białej Gwiazdy" pożegnali się z kolei: Marko Kolar, Matej Palcic, Patryk Malecki, Rafał Pietrzak, Wojciech Słomka, Maciej Śliwa, Tobiasz Weinzettel, Emmanuel Kumah i Sławomir Peszko (dwa ostatni zawodnicy grali w Wiśle na zasadzie wypożyczenia).

W pierwszych dwóch kolejkach PKO Ekstraklasy zespół Macieja Stolarczyka zdobył 1 punkt. Po przegranej w 1. serii gier ze Śląskiem Wrocław (0:1), tydzień później Wisła bezbramkowo zremisowała z Lechią Gdańsk i zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli.  

Więcej o:
Copyright © Agora SA