Szokujące odkrycie w domu piłkarza Arsenalu. Jego ojciec znalazł niezidentyfikowane ciało

W domu Mohameda Elneny'ego w Egipcie znaleziono niezidentyfikowane ciało. Szokującego odkrycia dokonał ojciec piłkarza Arsenalu. Policja rozpoczęła już dochodzenie w tej sprawie.
Zobacz wideo

Dziennik "The Sun" oraz egipski portal al-watan.com podają, że ojciec Mohameda Elneny'ego dokonał szokującego odkrycia. W budowanym domu piłkarza Arsenalu znalazł bowiem niezidentyfikowane ciało. Policja rozpoczęła dochodzenie na posesji położnej w egipskim mieście Al-Mahalla al-Kubra, w której mieszka rodzina piłkarza.

Portal 24.ae informuje, że ciało zostało znalezione na patio przed domem piłkarza Arsenalu. Na razie nie wiadomo, czy osoba, której ciało znalazł Elneny senior znalazło się na placu budowy w wyniku morderstwa. Policja bierze pod uwagę nieszczęśliwy wypadek jednego z pracowników.

Elneny jest piłkarzem Arsenalu od stycznia 2016 roku. Przez trzy lata rozegrał w barwach "Kanonierów" 89 spotkań, w których strzelił dwa gole. Podczas letniego okna transferowego prawdopodobnie opuści on jednak drużynę Unaia Emery'ego, który nie wiąże z nim planów. Świadczy o tym m.in. jego nieobecność na meczu towarzyskim z Olympique Lyon. Brytyjskie media uważają, że wynikała ona z negocjacji z innym klubem.

Więcej o: