Komisja Ligi bezlitosna dla trenera Wisły Płock. Hitowy mecz obejrzy z trybun

Wisła Płock złożyła odwołanie w sprawie kary dla Leszka Ojrzyńskiego, którą trener Nafciarzy dostał w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu. Ta została jednak podtrzymana i oznacza to, że Ojrzyński mecz z Lechem będzie musiał oglądać z perspektywy trybun.
Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD

Kara jest efektem złego zachowania Ojrzyńskiego w 37. kolejce poprzedniego sezonu. Jarosław Przybył wysłał wówczas trenera na trybuny w meczu z Zagłębiem Sosnowiec, a Komisja Ligi zdyskwalifikowała go na dwa mecze. Oczywiście oba w sezonie 2019/2020, dlatego pierwszy mecz sezonu Ojrzyński obejrzał z perspektywy trybun. 

- Klub odwołanie w tej sprawie mógł złożyć dopiero po połowie odbycia kary przez szkoleniowca i we wtorek 23 lipca stosowne pismo trafiło do Komisji Ligi, która podtrzymała jednak wcześniejszą decyzję - informuje oficjalna strona Wisły Płock. 

Taka decyzja Komisji Ligi oznacza, że w meczu z Lechem Poznań Wisłę znowu poprowadzi asystent trenera Ojrzyńskiego - Patryk Kniat - dodaje klub z Płocka. Mecz Lech Poznań - Wisła Płock w piątek o godz. 20:30. Relacja w Sport.pl.

Więcej o: