Michał Kucharczyk odrzucił lukratywną ofertę. Były piłkarz Legii już wybrał nowy klub

Michał Kucharczyk prawdopodobnie zostanie nowym piłkarzem Urału Jekaterynburg. Jak podaje "Przegląd Sportowy", były piłkarz Legii Warszawa odrzucił lukratywną ofertę z... Iranu.
Zobacz wideo

Michał Kucharczyk wciąż pozostaje bez klubu po tym, jak odszedł z Legii Warszawa. 28-latek miał podpisać ze stołecznym klubem nowy kontrakt, ale Legia w ostatniej chwili zmieniła zdanie i nie przedłużyła współpracy z Kucharczykiem. Teraz były gracz wicemistrzów jest o krok od nowego zespołu, Urału Jekaterynburg.

Kucharczyk odrzucił lukratywny kontrakt

Jak poinformował "Przegląd Sportowy" były piłkarz Legii mógł liczyć na lukratywny kontrakt w Iranie. Zdecydował się jednak odmówić, ze względu na chęć dalszej gry w Europie, a taką możliwość będzie miał podpisując kontrakt z Urałem Jekaterynburg, 10. zespołem poprzedniego sezonu ligi rosyjskiej, do którego latem dołączył Rafał Augustyniak. Najprawdopodobniej zwiąże się roczną umową z możliwością jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Michał Kucharczyk: Zostałem wyrzucony z Legii Warszawa

- Zostałem wyrzucony z drużyny! Nie chcę na razie mówić z jakich przyczyn, trzymam to w sobie i poczekam na odpowiedni moment. Największy żal mam o to, że nie mogłem się pożegnać z ludźmi, z którymi spędziłem w Legii tyle lat - przyznał Michał Kucharczyk w pierwszym wywiadzie po odejściu z Legii Warszawa. - Miałem przedłużyć umowę i zostać w Legii na kolejne lata. Sprawa z kontraktem odkładała się i ostatecznie zostałem na lodzie. Nie byłem na to przygotowany. Odrzuciłem niektóre opcje, bo wiedziałem, że mam przedłużyć umowę z Legią - wyznał Kucharczyk w programie "Foot Truck" na YouTube.

Więcej o: