Przypuszczalny skład Legii Warszawa na pierwszy mecz el. Ligi Europy

Artur Jędrzejczyk na lewej obronie, Vamara Sanogo w ataku, Carlitos na dziesiątce - tak trenowała Legia Warszawa dwa dni przed meczem z gibraltarskim College Europa, z którym zmierzy się w I rundzie Ligi Europy.

Radosław Majecki - Marko Vesović, William Remy, Mateusz Wieteska, Artur Jędrzejczyk - Arvydas Novikovas, Walerian Gwilia, Andre Martins, Dominik Nagy - Carlitos - Vamara Sanogo. Jeśli sugerować się wtorkowym treningiem, wyjściowy skład Legii Warszawa na czwartkowy mecz z College Europa wyglądać będzie właśnie tak.

Legia trenuje w Ząbkach

Nie w Warszawie, a w Ząbkach. Tam odbył się ostatni trening Legii przed wylotem na Gibraltar. A wszystko dlatego, że na Łazienkowskiej trwa właśnie wymiana sztucznej murawy. Sztucznej murawy, na której w czwartek przyjdzie Legii grać także na Gibraltarze. - Będziemy próbowali zaadaptować się do tych warunków - mówił Aleksandar Vuković po sobotnim sparingu z Pogonią Siedlce.

5:0, 3:0, 1:2, 3:3, 6:0. To wyniki letnich sparingów Legii odpowiednio z czeskimi FK Pribram i Viktorią Pilzno, brazylijskim CA Bragantino, rumuńską Universitateą Craiovą oraz Pogonią Siedlce. - Czy z College Europa chciałbym powtórki wyniku z Pogonią? Przede wszystkim nie chciałbym takiego podejścia. W przeszłości kilka zespołów przejechało się na lekceważeniu rywali. Dlatego nie ma o tym mowy. Nie możemy myśleć o tym dwumeczu jak o sparingach. To byłoby niebezpieczne i niepoważne - podkreślił Vuković. Początek pierwszego meczu Legii z College Europa w czwartek o 20.30.

Więcej o:
Copyright © Agora SA