Michał Kucharczyk: Zostałem wyrzucony z Legii Warszawa. Czekam na odpowiedni moment

- Zostałem wyrzucony z drużyny! Nie chcę na razie mówić z jakich przyczyn, trzymam to w sobie i poczekam na odpowiedni moment. Największy żal mam o to, że nie mogłem się pożegnać z ludźmi, z którymi spędziłem w Legii tyle lat - przyznał Michał Kucharczyk w pierwszym wywiadzie po odejściu z Legii Warszawa.

Michał Kucharczyk odszedł z Legii Warszawa po dziesięciu latach. Warszawski klub nie przedłużył kontraktu z 28-letnim skrzydłowym, a ten na razie nie znalazł nowego klubu. - Miałem przedłużyć umowę i zostać w Legii na kolejne lata. Sprawa z kontraktem odkładała się i ostatecznie zostałem na lodzie. Nie byłem na to przygotowany. Odrzuciłem niektóre opcje, bo wiedziałem, że mam przedłużyć umowę z Legią - wyznał Kucharczyk w programie "Foot Truck" na YouTube.

Zobacz wideo

Michał Kucharczyk: Zostałem wyrzucony z drużyny

Były piłkarz Legii Warszawa po raz pierwszy skomentował odejście z zespołu. - Zostałem wyrzucony z drużyny! Nie chcę na razie mówić z jakich przyczyn, trzymam to w sobie i poczekam na odpowiedni moment. Największy żal mam o to, że nie mogłem się pożegnać z ludźmi, z którymi spędziłem w Legii tyle lat. Chodzi o zawodników, pracowników, trenerów. Nie dano mi pożegnać się godnie. To najbardziej boli, ponieważ coś zawdzięczam tym ludziom - dodał piłkarz.

 

Michał Kucharczyk zagrał w 349 oficjalnych meczach Legii Warszawa. Strzelił 71 goli, miał 58 asyst. Z warszawskim klubem zdobył pięć mistrzostw Polski, sześć razy triumfował w Pucharze Polski. Występował w Lidze Mistrzów i w Lidze Europy.

Więcej o: