Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kolejny skrzydłowy trafi do Legii Warszawa. Od transferu dzielą go już tylko testy medyczne

Luquinhas, 22-letni brazylijski skrzydłowy, przyleciał już do Warszawy. Od transferu do Legii dzielą go już tylko testy medyczne - dowiedział się Sport.pl.

- W czwartek powinniśmy podpisać kontrakt - słyszymy w Legii Warszawa, gdzie pytamy o Luquinhasa. To 22-letni brazylijski skrzydłowy, który w poprzednim sezonie grał w portugalskim Desportivo Aves. O tym, że ma trafić do Legii, pisze się od kilku dni. I wszystko wskazuje na to, że trafi, bo Luquinhas od wtorku jest już w Warszawie. Od podpisania kontraktu dzielą go w zasadzie tylko testy medyczne, które rozpoczęły się w środę, a mają zakończyć się w czwartek.

Jeśli testy przebiegną pomyślnie, Luquinhas w piątek pojawi się na treningu u Aleksandara Vukovicia. Nieoficjalnie mówi się, że Legia zapłaci za niego 400 tys. euro, a Desportivo Aves wynegocjowało sobie także procent od kolejnego transferu. Piłkarz ma podpisać z Legią trzyletni kontrakt.

Zobacz wideo

Luquinhas to kolejny letni transfer Legii Warszawa. Wcześniej do klubu dołączyli bramkarz Wojciech Muzyk, obrońca Igor Lewczuk, pomocnik Walerian Gwilia i skrzydłowy Arvydas Novikovas. Na Łazienkowskiej wciąż szukają lewego obrońcy, który po odejściu Adama Hlouska miałby rywalizować o miejsce w składzie z Luisem Rochą.

W środę legioniści zakończyli zgrupowanie w Austrii. W czwartek dostali od sztabu dzień wolny. Do treningów wrócą w piątek wieczorem (godz. 18). Dzień później na Łazienkowskiej rozegrają sparing z Pogonią Siedlce (godz. 17).

Więcej o: