Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa nie może porozumieć się z Szachtarem Donieck ws. transferu piłkarza

Legia Warszawa wyraziła zainteresowanie lewym obrońcą Szachtara Donieck, Eduarda Sobola. Jak się okazuje, obydwa kluby mają problemy z porozumieniem się w sprawie transferu 24-letniego piłkarza.

Legia Warszawa zainteresowała się lewym obrońcą Szachtara Donieck. Mowa o 24-letnim Eduardzie Sobolu, mającym za sobą dziewięć występów reprezentacji Ukrainy, który w ostatnich latach był często wypożyczany z ukraińskiego klubu. Ostatnie dwa lata spędził w lidze czeskiej, reprezentując barwy Slavii Praga i FK Jablonec. 

Zobacz wideo

Legia Warszawa nie może dogadać się z Szachtarem Donieck

Rozmowy na temat Sobola pomiędzy Legią a Szachtarem prowadzą jednak donikąd. Choć warszawski klub był zdecydowany na transfer Ukraińca, nie potrafił znaleźć porozumienia z działaczami zespołu z Doniecka. Jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2020 roku, więc pojawia się realna nadzieja na powrót do rozmów w zimowym okienku transferowym.

Jak informuje "Super Express", eksperci obserwujący ukraińską ligę stwierdzili, że brakuje mu nieco umiejętności na grę w Szachtarze, jednak mógłby okazać się sporym wzmocnieniem klubu grającego w polskiej lidze. Sobol w ukraińskiej ekstraklasie zagrał w 80 meczach, w których strzelił jednego gola i zanotował sześć asyst.