Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa przeprowadzi kolejny transfer? Kompletnie nieprzewidywalny piłkarz

Legia Warszawa jest zainteresowana pozyskaniem Luquinhasa, 22-letniego skrzydłowego. Brazylijczyk w poprzednim sezonie trafił do pierwszego zespołu Desportivo Aves, grającego w portugalskiej ekstraklasie.

Legia Warszawa wykazała zainteresowanie 22-letnim skrzydłowym. Luquinhas, bo o nim mowa, występuje w Desportivo Aves, grającym w portugalskiej ekstraklasie. Brazylijczyk w poprzednim sezonie przebił się do pierwszego zespołu, w którym zagrał w 17 spotkaniach, notując w tym czasie cztery asysty.

Zobacz wideo

Do sfinalizowania transferu pozostały tylko szczegóły dotyczące indywidualnego kontraktu piłkarza, który na dniach ma zjawić się w Warszawie, by przejść testy medyczne. W swojej karierze występował już w Vilafranquense, a także w drugim zespole Benfiki Lizbona.

Legia Warszawa sprowadza nieprzewidywalnego piłkarza

Jak poinformował Piotr Koźmiński, Luquinhas jest piłkarzem ultra ofensywnym, a jego głównymi atutami są szybkość i technika. Jest kompletnie nieprzewidywalny dla rywali, gdy ma piłkę. Musi jednak poprawić wykończenie. 22-letni Brazylijczyk jest wyceniany przez portal transfermarkt.com na 500 tys. euro.