Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lech Poznań ma nowego piłkarza! Kibice są niezadowoleni

Środkowy obrońca Radnickiego Nisz, Djordje Crnomarković, zostanie nowym zawodnikiem Lecha Poznań. - Nie boi się stykowych pojedynków, nazywany przez Nenada Lalatovicia (byłego trenera) rzeźnikiem - charakteryzuje piłkarza serbski dziennikarz, z którym rozmawiał Michał Szeląg z portalu krotkapilka.com.pl.

Lech Poznań nie wydał oficjalnego komunikatu dotyczącego transferu środkowego obrońcy, ale wiadomo, że w poniedziałek przejdzie on testy medyczne, po których podpisze kontrakt. O jego przylocie świadczy m.in. wpis prezesa poznaniaków, Karola Klimczaka, w mediach społecznościowych.

Lech Poznań z kolejnym wzmocnieniem

Po pierwszych doniesieniach dotyczących sprowadzenia Crnomarkovicia w mediach pojawiły się co prawda negatywne opinie na jego temat - kibice Lecha podkreślali, że zawodnik ma za sobą tylko jeden udany sezon - ale teraz poznańscy fani wypowiadaj się na jego temat coraz pochlebniej. - Dotychczas grał tylko w Serbii więc będzie musiał przejść proces zaaklimatyzowania się - powiedział jeden z serbskich dziennikarzy, z którym rozmawiał Michał Szeląg z portalu krotkapilka.com.pl

25-latek w minionym sezonie wystąpił w 39 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, w których zaliczył jedną asystę. - Nie boi się stykowych pojedynków, nazywany przez Nenada Lalatovicia (byłego trenera), rzeźnikiem. Nie jest szybki, lecz nadrabia to swoją świetną postawą w defensywie - miał powiedzieć o Crnomarkoviciu serbski dziennikarz cytowany przez krotkapilka.com.pl.